• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Basın Tribünü, Büyük İlgi Görüyor

Basın Tribünü, Büyük İlgi Görüyor

Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti’nin (CGC) yayın organı Spor 80 Gazetesi’ nin Facebook sayfasından her hafta Salı günü saat 10.00’dan itibaren canlı yayınlanan Basın Tribünü programı, son yayınında 3 bini aşan görüntülenme rakamına ulaştı.

7 Ocak Şehir Stadyumunda yapılan Basın Tribünü programı aynı zamanda, canlı yayında 18 paylaşım ve 128 yorumun yapıldığı, kentteki spor kamuoyunun nabzının tutulduğu program olma özelliği ile gündeme belirledi.

Canlı yayın programı, 10 bin Facebook kullanıcısının dikkatini çekmeyi de başararak büyük bir beğeni oranına ulaştı.

Sunuculuğunu Spor 80 gazetesinin görsel yayın yönetmeni Şükrü Tozluklu’nun yaptığı Basın Tribünü canlı yayın programına, yine gazetenin yazı işleri müdürü Ümit Kahraman, haber müdürü ve TSYD İl Temsilcisi Erhan Özmen ve köşe yazarı Hüseyin Danış yorumcu olarak katılıyor.

İzleyenlerin de yorumlarıyla güç verdiği Basın Tribünü canlı yayın programında, özellikle Osmaniyespor FK ile ilgili yorum ve eleştiriler yapılarak spor kamuoyunun sesi olmak amaçlanıyor.

Spor 80 Gazetesi Görsel Yönetmeni Şükrü Tozluklu, tartışma programı Basın Tribünü’nün her geçen gün artan takipçi sayısının programı daha da güçlendirdiğini dile getirdi.

Tozluklu, canlı yayında takipçilerin yorumlarını da programda okuyarak spor kamuoyunun sesini en güçlü şekilde duyurmayı başardıklarını, bu anlamda takipçi sayısının daha da artacağına inandığını kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?